f
s
f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Follow Me
TOP
Image Alt

#waytoyoungstars camp

#waytoyoungstars camp

2099 ZŁ / za osobę

02.07-11.07.2019

Dokonaj rezerwacji

Start sprzedaży 20.02.2019 godz. 12:00

Obóz letni #waytoyoungstars to specjalna formuła skierowana do osób, które chcą związać swoją przyszłość z pracą w branży rozrywkowej. Program obozu naszpikowany jest warsztatami, których głównym celem jest przybliżenie uczestnikom realiów pracy samych gwiazd oraz sztabu osób, które pracują na ich sukces. To propozycja dla osób, które ponad błogie lenistwo zawsze przedkładają aktywny wypoczynek.

Podczas 10 pracowitych dni postaramy się rozwinąć Wasze umiejętności wokalne, taneczne oraz aktorskie. Zaznajomimy Was między innymi z pracą montażystów filmowych a także producentów muzycznych. Pokażemy również, jak poruszać się w środowisku nowych mediów społecznościowych i jak skutecznie promować siebie i swoją twórczość w internecie  i w ‘realu’. Dzięki temu social media i YouTube nie będą miały przed Wami tajemnic. A wszystko po to, żeby obóz #WAYTOYOUNGSTARS okazał się początkiem Waszej drogi do wielkiej kariery.

Eksperci i goście specjalni
10
11-20 Wiek
 • Lokalizacja
 • Data obozu:
  02.07-11.07.2019
 • Przyjazd do ośrodka
  15:00
 • Wyjazd z ośrodka
  10:00
 • Cena zawiera:
  9 kolacji
  9 noclegów
  9 obiadów
  9 podwieczorków
  9 śniadań
  nagrody
  opieka kadry
  opieka medyka
  prezent
  specjalny program
  ubezpieczenie NNW
 • Cena nie zawiera:
  dojazd

Program

1

Siła #WAYTOYOUNGSTARS CAMP tkwi w jego programie. Przed Wami starannie dobrane i przemyślane zajęcia, których celem jest rozwój Waszych umiejętności i zainteresowań. Zajęcia składają się z części teoretycznej lub warsztatowej, a w zależności od Waszej wiedzy nasi instruktorzy dopasują program zajęć tak, aby nikt się nie nudził. Uwaga na nowości! 

Warsztaty taneczne przygotowane przez instruktorów szkoły Young Stars Dance
prowadzący: Katt Markiewicz i Matt Markiewicz

Trening wystąpień publicznych
prowadzący: Katt Markiewicz i Matt Markiewicz

Warsztaty wokalne
prowadzący: nauczyciele szkoły Young Stars Voice

Jak mówić, żeby ludzie nas słyszeli
prowadzący: nauczyciele szkoły Young Stars Voice

Gotowi na aktorskie wyzwania? 

Warsztaty modowe
prowadząca: Zuza Churska (Niumi)

W zdrowym ciele - zdrowy duch. Zadbajmy o nasze wnętrze!

Warsztaty z managerem gwiazd - Remiugiuszem Remo Łupickim

O dwóch stronach medalu popularności w sieci

Poznaj tajniki promocji w najpopularniejszym medium społecznościowym świata.

Świat wirtualny i media społecznościowe to dzisiaj równoległa do realnej rzeczywistość. Nauczymy Cię, jak wygodnie i bezpiecznie poruszać się po niej.

Hejt to nieodłączny smutny element wirtualnej rzeczywistości. Nauczmy się, jak sobie z tym radzić 

Warsztaty montażu filmowego.
prowadzący: Mikołaj Hemmerling

Skąd się biorą plotki? Czy wszystko co jest w sieci jets prawdą? 

Jak skutecznie prowadzić konto na największym filmowym serwisie na świecie.

Konkurs talentów na zakończenie obozu. Na zwycięzców czeka propozycja wydawnicza od wytwórni MyMusic

występ sceniczny Sylwii Lipki

Wspólne ognisko z kiełbaskami

Zabawa w Karaoke

Oglądamy filmy

Świetnie znany uczestnikom Young Stars Campów cykl konkurencji, mający wyłonić najbardziej zgraną campową drużynę

Idziemy na plażę. Zabierzcie ręczniki i stroje kąpielowe.

Lokalizacja obozu

POZNAJCIE LETNIĄ STOLICĘ PROJEKTU YOUNG STARS!

Uczestnicy obozów będą mieszkać w Ośrodku Wczasowym ZACISZE BIS, położonym w Koszelówce, letniskowej miejscowości woj. mazowieckiego, położonej nad jeziorem Zdworskim. W trakcie wakacji korzystać będziemy z boisk do siatkówki & koszykówki, szałasu, sal zajęciowych oraz stołówki. Dodatkowo do naszej dyspozycji jest wypożyczalnia sprzętu wodnego. Tuż za ogrodzeniem naszego ośrodka jest plaża. Przy ośrodku są: sklep spożywczo-przemysłowy, salon gier zręcznościowych, plac zabaw dla dzieci, mini siłownia oraz trawiaste boisko do piłki nożnej. Cały obiekt jest do pełnej dyspozycji obozowiczów. Uczestnicy obozów Young Stars w 2018 roku ocenili w naszych ankietach ośrodek bardzo dobrze. Każdy czuł się komfortowo i bezpiecznie. Za atut uważano ładne leśne otoczenie i malownicze położenie nad jeziorem. 

       

       

POKOJE

Obozowicze będą zakwaterowani w komfortowych pokojach z łazienkami oraz TV (w wybranych pokojach). Wi-fi działa na całym obiekcie. Dostępne są pokoje: 2-, 3-, 4-, 5- osobowe. Ośrodek dostosowany jest do osób z niepełnosprawnościami ruchowymi, oznacza to, że większość zastosowanych pryszniców jest typu "walk in - bez brodzika. Organizator dołoży starań, by uwzględniać sugestie dot. rozlokowania uczestników. Ostateczna możliwość ich spełnienia będzie warunkowana możliwościami lokalowymi. Uczestnicy obozów Young Stars w 2018 roku ocenili w naszych ankietach pokoje jako przytulne, przestronne, czyste i schludne. Młodzież chwaliła także wyposażenie pokoju.

       

       

                             

WYŻYWIENIE

Codziennie będziemy jeść 4 posiłki: śniadanie, obiad, deser oraz kolacja w stołówce naszego ośrodka. Prosimy mieć na uwadze, że stołówka znajduje się 10 m od budynku, w którym zakwaterowani są uczestnicy obozu. Uczestnicy obozów Young Stars w 2018 roku ocenili w naszych ankietach wyżywienie jako smaczne i bardzo dobrze dostosowane do specjalnych diet. 
Dojazd na obóz organizowany jest za dopłatą z większych miast Polski. Podróż odbywa się wynajętymi autokarami a uczestnicy w trakcie podróży są pod opieką konwojentów lub kadry. Dokładne miejsca i godziny zbiórek podajemy 10 dni przed wyjazdem przesyłając odpowiednią wiadomość mailową przesłaną na adres e-mail podany w rezerwacji.   Podana cena dojazdu obejmuje transport w obie strony a organizator zastrzega sobie możliwość odwołania miejsca zbiórki, jeśli liczba uczestników w danym punkcie nie przekroczy 5 osób  
MIASTO CENA
Warszawa 149 zł
Poznań 169 zł
Katowice 189 zł
Kraków 199 zł
Łódź 149 zł
You don't have permission to register