f
s
f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Follow Me
TOP
Image Alt

YoungStars Camp

Nowe obozy Young Stars latem 2019

W te wakacje na fanów czekają trzy propozycje: Young Stars Camp, #waytoyoungstars camp oraz nowość Sylwia Lipka Camp.

 

Pierwsza edycja tego ostatniego,  to zupełnie nowa formuła, skierowana przede wszystkim do fanów wokalistki. Sylwia Lipka jako pomysłodawczyni obozu odpowiada również za przygotowanie jego programu. Zmianom i to nie tylko kosmetycznym, uległa też formuła flagowego przedsięwzięcia, czyli obozu Young Stars Camp. Edycja Summer 2019 będzie jeszcze bardziej niż wcześniejsze nastawiona na spotkania uczestników obozu z idolami. A tych, będzie więcej niż kiedykolwiek. Podczas 10. dni obozu jego uczestnikom towarzyszyć będzie aż 13 różnych osobistości ze świata muzyki i social mediów. Wśród nich między innymi: Artur Sikorski, Weronika Juszczak, Dominik Rupiński czy Dominik Łupicki. Trzecią z propozycji jest zainaugurowany tej zimy obóz #waytoyoungstars, który okazał się wielkim sukcesem, a którego program jest skupiony jest wokół edukacyjnych warsztatów. To propozycja dla wszystkich tych, którzy swoją przyszłość chcą związać z pracą w branży rozrywkowej.

 

 

W myśl zasady – po co zmieniać coś, co jest dobre, nie zmienia się lokalizacja obozów. Wszystkie turnusy Young Stars Camp, #WAYTOYOUNGSTARS Camp oraz Sylwia Lipka Camp odbędą się ponownie w malowniczej Koszelówcenad Jeziorem Zdworskim w województwie Mazowieckim. Bazą obozów będzie komfortowo wyposażony ośrodek Zacisze BIS, który powoli staje się letnią stolicą projektu Young Stars.

Start sprzedaży miejsc na wszystkie turnusy rusza w środę 20 lutego o 12:00 na stronie www.camp.youngstars.pl

You don't have permission to register