f
s
f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Follow Me
TOP
Image Alt

YoungStars Camp

Druga edycja talent show na #WAYTOYOUNGSTARS camp!

Na 4 turnusie obozów Young Stars, a drugim w tym sezonie obozie #waytoyoungstars chęć udziału w konkursie talentów wyraziło aż 40 spośród 60 osób! Niestety przez względy organizacyjne prowadzący warsztaty musieli wyłonić w trakcie pre-eliminacji osoby które zaprezentują się podczas wieczornego show. Nie zmienia to faktu, że poziom był wyjątkowy i emocje sięgały zenitu!

Ostatecznie do finału wydarzenia dostało się 18 osób – 9 tancerzy oraz 9 wokalistów, którzy zaprezentowali swoje umiejętności przed jury w składzie: Remigiusz Remo Łupicki – właściciel My Music oraz Young Stars, Sylwia Lipka – artystka i wokalistka Young Stars oraz Radosław Kot – trener wokalny z Young Stars Voice.

Poziom był niezwykle wysoki, a decyzja do podjęcia bardzo trudna, jednak ostatecznie na podium znaleźli się:

3 miejsce: Oliwia Jóźwiak – zagwarantowała sobie pewny półfinał konkursu WTYS 2019

2 miejsce: Maja Ciesielska – występ w teledysku wybranego artysty Young Stars

A co najlepsze? Ku zaskoczeniu wszystkich były aż dwa pierwsze miejsca!!!

1 miejsca:

Tolia Kopczyk – występ w teledysku wybranego artysty Young Stars oraz występ podczas Young Stars Festival 2019

Sandra Czuraj singiel i teledysk pod szyldem Young Stars, pewny półfinał WTYS 2019 oraz support przed koncertem Sylwii Lipki!

Poziom był niezwykle wysoki, ale jak nasi uczestnicy udowodnili – ciężką pracą można zdziałać cuda oraz że podczas naszych obozów, można naprawdę dużo zyskać! Doświadczenie, lekcje, świetny klimat i wielkie możliwości, dzięki którym spełnia się marzenia!

Dodatkowo w trakcie konkursu Remo potwierdził świetną informację – kolejne obozy WTYS już latem i kolejne możliwości dla nowych osób, które chcą spełniać marzenia razem z Nami! 🙂

You don't have permission to register