f
s
f

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Follow Me
TOP
Image Alt

Doświadczenie

Jako kierownik dbam o bezpieczeństwo wypoczynku młodzieży na obozie YS, a także realizację programu. Moja praca to tworzenie pozytywnie zakręconych relacji, wykazywanie się wysokorozwiniętą pomysłowością, otwartością, komunikatywnością, tak aby obozowicze poczuli świetną atmosferę obozu. Ta praca to pasja, młodzież musi wiedzieć, że może liczyć na pomoc w każdej sytuacji, bo to priorytet w mojej pracy. Obozy YS to dla mnie wspólne, niezapomniane wspomnienia, duża dawka humoru i autoironii, która jest niezbędna w mojej pracy. Mam świetny kontakt z obozowiczami, co uwidacznia się w ankietach na koniec obozu, gdzie pod moim adresem, a także całej kadry pada wiele miłych słów. Ta praca to także kontakt z rodzicami, którzy muszą wiedzieć, że oddają swoje dzieci w dobre ręce. Jako kierownik pracuję z dziećmi i młodzieżą od 2004 roku.

Wojciech Ośmiałowski

Kierownik obozów

Obozy Young Stars to miejsce wypełnione radością, dobra atmosferą, a przede wszystkim energią, którą dają nam uczestnicy. Nie ma nic bardziej motywującego do pracy z młodzieżą, niż wdzięczność uczestników - to uśmiechy na ich twarzach czy łzy szczęścia i radości. To właśnie tu zawiązują się przyjaźnie na lata!

Sawa Sawicka

koordynator programu

Obozy Young Stars to miejsce wypełnione pozytywną energią! Uczestnicy mogą nie tylko spędzić miło czas w atmosferze zabawy wraz ze swoimi idolami, lecz także rozwinąć swoje pasje korzystając z bogatej oferty zajęć. Nic mi nie sprawia takiej radości jak wdzięczność radość i wdzięczność uczestników. Campy to miejsce z których wyjeżdza się z bagażem doświadczeń,paczką przyjaciół i wspomnieniami na zawsze.

Patryk Radecki

koordynator

"Spełniaj marzenia" to nie tylko tytuł naszego hitu na YouTube, to również główny cel naszych obozów. Young Stars Camp charakteryzują też trzy hasła, najważniejsze w naszym projekcie: PRZYJAŹŃ, MUZYKA I ZABAWA. To wszystko znajdziecie na naszych obozach!

Magdalena Swornowska

Young Stars Camp Manager

Obozy Young Stars są jednym z naszych ulubionych projektów, bo staramy się przygotować dla obozowiczów wakacje marzeń i starannie dbamy o szczegóły – już na samym wejściu czekają na wszystkich niespodzianki. Co najważniejsze na naszym obozie nie ma dnia bez gwiazdy – każdy dzień obozowicze spędzają z artystami i ambasadorami projektu Young Stars , a to wyróżnia Young Stars Camp na tle innych. Każde miejsce, w którym odbywają się nasze obozy przechodzi mega metamorfozę  – stając się „naszą bazą” lub jak kto woli „stolicą Young Stars”.

Podczas naszych obozów nie ma czasu na nudę. Z każdą kolejną edycją doskonalimy nasz program, tak by zaskakiwać obozowiczów.

 Stałymi elementami są spotkania, koncerty i dyskoteki z gwiazdami Young Stars , ale w programie nie brakuje dodatkowych warsztatów i atrakcji. Ważna jest dla nas integracja, stąd dużo czasu poświęcamy wspólnym zabawom, które nie tylko łączą naszych fanów, ale przynoszą ogrom radości i śmiechu.

FAKTY
  • Pierwszy Young Stars Camp odbył się latem 2016 roku w wypoczynkowej miejscowości – Okuninka.
  • Obecnie Young Stars Camp sklada się z części zimowej, gdzie jeden turnus trwa 7 dni oraz letniej, której turnus trwa10 dni.
  • Zorganizowaliśmy 21 turnusów obozów.
  • Wakacje spędziło z nami blisko 2 tysiące osób.
  • Obecnie fani mają do wyboru różne rodzaje obozów.

Young Stars spełnia marzenia, łączy fanów,  tworzy niepowtarzalny obóz, gdzie dzień rozpoczyna się i kończy przy muzyce swoich idoli , gdzie każdy może otworzyć się na 100% i nie kryć za żadną maską. Nie tolerujemy hejtu.

Panuje tu wspaniała atmosfera! Obóz daje nam możliwość poznania koleżanek z całej Polski, a łączy nas Young Stars! Klaudia, lat 14
Obóz Young Stars to super miejsce, gdzie możesz być sobą - niezależnie skąd pochodzisz i czym się interesujesz - znajdziesz tu coś dla siebie! Julka, lat 14
Dla mnie Young Stars Camp to kilka dni wspaniałej zabawy z przyjaciółmi oraz ulubionymi artystami. Kinga, lat 14
Byłam na obozie po raz pierwszy i szczerze mogę to miejsce polecić wszystkim! Zuzia, lat 11
#waytoyoungstars camp mnie mega miło zaskoczył! Nie sądziłam, że ten obóz będzie taki fajny i tyle się nauczę! Ola, lat 15
#waytoyoungstars przeszedł moje oczekiwania! Było świetnie, mnóstwo zajęć, super atmosfera! Czuję, że naprawdę się dużo nauczyłam! Zuzia
To co dobre szybko się kończy, dopiero co wyjechałem a już tęsknie za obozami! Dziękuję wszystkim! Do zobaczenia na kolejnej edycji! 🙂 Mateusz
Dzięki Young Stars Camp spełniłam swoje marzenia! To były najlepsze wakacje w moim życiu <333 Patrycja
You don't have permission to register